Interne competitie seizoen 2001-2002
Keizercompetitie

Speelavond: iedere vrijdagavond van 19:45 tot 24:00 uur
Clubgebouw: Jan Ligthart, Eksterlaan 8, IJmuiden
Wedstrijdleider: Patrick de Koning en Hajo de Vries
Reserve wedstrijdleider: Harry Olivier
Bij verhindering afmelden voor donderdag 20:00 op tel. 06-16778951

Eindstand

Pl Wrd Naam Lot Keizer Grp Bpt Gesp Opk Afg Kl 33%?
1 100 A. Visser 16 1529,2 1 12,5 24 29 0 1 ja
2 99 H. Olivier 8 1436,0 1 15,0 30 31 0 2 ja
3 98 A. Kunst 4 1411,3 1 9,0 16 20 0 1 ja
4 97 S. Koelemij 7 1370,3 1 9,0 13 15 0 1 ja
5 96 D. Kruijff 6 1358,5 1 13,5 28 29 0 1 ja
6 95 S. van Westerop 36 1311,5 1 8,0 13 13 0 -1 ja
7 94 J. Bontenbal 12 1307,0 2 14,5 32 32 0 0 ja
8 93 H. van Nieuwenhuizen 9 1305,8 1 12,0 22 22 0 0 ja
9 92 N. Drel 5 1272,3 1 9,0 14 14 0 1 ja
10 91 P. Duijn 28 1271,3 2 12,0 24 24 0 1 ja
11 90 J. Wijdoogen 10 1270,5 2 14,5 32 33 0 0 ja
12 89 P. Hamersma 20 1231,5 1 9,5 19 21 0 1 ja
13 88 J. Beekhuis 11 1209,7 2 10,0 15 16 0 -1 ja
14 87 A. van Katwijk 3 1197,3 2 12,0 27 28 0 1 ja
15 86 A. van Nieukerken 2 1150,5 2 8,5 11 11 0 -2 ja
16 85 P. de Koning 30 1124,3 3 12,5 26 27 0 -1 ja
17 84 C. Otten 24 1115,8 1 6,5 9 9 0 -1 nee
18 83 A. Boer 17 1085,0 2 13,0 30 31 0 0 ja
19 82 M. Gouda 31 1070,3 3 12,0 30 30 0 -2 ja
20 81 N. Nanne 18 1066,2 2 9,5 18 19 0 0 ja
21 80 P. van Nieuwenhuizen 37 1061,0 1 6,5 9 9 0 2 nee
22 79 P. Vons 39 930,8 3 9,0 25 27 0 -1 ja
23 78 A. Hennipman 19 912,8 3 7,5 18 18 0 -1 ja
24 77 J. Jansen 13 887,5 3 4,0 6 6 0 1 nee
25 76 H. de Vries 29 838,3 2 9,0 27 31 0 0 ja
26 74 C. Dekker 1 745,8 1 1,0 1 1 0 -1 nee
27 73 R. Koens 25 740,0 3 5,5 19 19 0 -1 ja
28 69 D. Engelhart 42 307,3 3 2,5 16 16 0 -2 ja
29 68 . Tuna 35 210,0 2 1,5 3 3 0 0 nee
30 67 F. Schoone 32 156,2 3 0,0 1 1 0 -1 nee
31 65 P. Weeren 27 129,8 2 0,0 1 1 0 1 nee
32 64 D. Cargill 26 124,8 3 1,0 2 2 0 -2 nee

Eindstand groep 1

Pl Wrd Naam Lot Keizer Grp Bpt Gesp Opk Afg Kl 33%?
1 100 A. Visser 16 1529,2 1 12,5 24 29 0 1 ja
2 99 H. Olivier 8 1436,0 1 15,0 30 31 0 2 ja
3 98 A. Kunst 4 1411,3 1 9,0 16 20 0 1 ja
4 97 S. Koelemij 7 1370,3 1 9,0 13 15 0 1 ja
5 96 D. Kruijff 6 1358,5 1 13,5 28 29 0 1 ja
6 95 S. van Westerop 36 1311,5 1 8,0 13 13 0 -1 ja
7 93 H. van Nieuwenhuizen 9 1305,8 1 12,0 22 22 0 0 ja
8 92 N. Drel 5 1272,3 1 9,0 14 14 0 1 ja
9 89 P. Hamersma 20 1231,5 1 9,5 19 21 0 1 ja
10 84 C. Otten 24 1115,8 1 6,5 9 9 0 -1 nee
11 80 P. van Nieuwenhuizen 37 1061,0 1 6,5 9 9 0 2 nee
12 74 C. Dekker 1 745,8 1 1,0 1 1 0 -1 nee

Eindstand groep 2

Pl Wrd Naam Lot Keizer Grp Bpt Gesp Opk Afg Kl 33%?
1 94 J. Bontenbal 12 1307,0 2 14,5 32 32 0 0 ja
2 91 P. Duijn 28 1271,3 2 12,0 24 24 0 1 ja
3 90 J. Wijdoogen 10 1270,5 2 14,5 32 33 0 0 ja
4 88 J. Beekhuis 11 1209,7 2 10,0 15 16 0 -1 ja
5 87 A. van Katwijk 3 1197,3 2 12,0 27 28 0 1 ja
6 86 A. van Nieukerken 2 1150,5 2 8,5 11 11 0 -2 ja
7 83 A. Boer 17 1085,0 2 13,0 30 31 0 0 ja
8 81 N. Nanne 18 1066,2 2 9,5 18 19 0 0 ja
9 76 H. de Vries 29 838,3 2 9,0 27 31 0 0 ja
10 68 . Tuna 35 210,0 2 1,5 3 3 0 0 nee
11 65 P. Weeren 27 129,8 2 0,0 1 1 0 1 nee

Eindstand groep 3

Pl Wrd Naam Lot Keizer Grp Bpt Gesp Opk Afg Kl 33%?
1 85 P. de Koning 30 1124,3 3 12,5 26 27 0 -1 ja
2 82 M. Gouda 31 1070,3 3 12,0 30 30 0 -2 ja
3 79 P. Vons 39 930,8 3 9,0 25 27 0 -1 ja
4 78 A. Hennipman 19 912,8 3 7,5 18 18 0 -1 ja
5 77 J. Jansen 13 887,5 3 4,0 6 6 0 1 nee
6 73 R. Koens 25 740,0 3 5,5 19 19 0 -1 ja
7 69 D. Engelhart 42 307,3 3 2,5 16 16 0 -2 ja
8 67 F. Schoone 32 156,2 3 0,0 1 1 0 -1 nee
9 64 D. Cargill 26 124,8 3 1,0 2 2 0 -2 nee

Uitslagen

Uitslagen van ronde 33

1. D. Kruijff - A. Visser 0 - 1
2. H. Olivier - H. van Nieuwenhuizen 1 - 0
3. P. de Koning - M. Gouda remise
4. H. de Vries - R. Koens 1 - 0
5. A. Boer - P. Vons 1 - 0
6. J. Jansen - N. Nanne 1 - 0
7. P. Duijn - J. Bontenbal remise
8. J. Wijdoogen - A. van Katwijk 1 - 0
9. A. Kunst - S. van Westerop 1 - 0

Uitslagen van ronde 32

1. H. de Vries - D. Engelhart 0 - 1
2. N. Nanne - A. Boer 0 - 1
3. J. Wijdoogen - P. de Koning 1 - 0
4. A. Visser - H. Olivier 1 - 0
5. P. Duijn - D. Kruijff 0 - 1
6. A. van Katwijk - H. van Nieuwenhuizen 0 - 1
7. J. Bontenbal - J. Beekhuis remise
8. P. Hamersma - C. Dekker 0 - 1
9. P. van Nieuwenhuizen - S. Koelemij 1 - 0*
10. A. Kunst - C. Otten 1 - 0*
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 31

1. H. Olivier - D. Kruijff remise
2. D. Engelhart - J. Wijdoogen remise
3. N. Nanne - J. Bontenbal 0 - 1
4. A. Visser

teamleider
5. P. Duijn

verlies voor bond
6. A. van Katwijk

verlies voor bond
7. M. Gouda

verlies voor bond
8. A. Boer

verlies voor bond
9. P. Vons

verlies voor bond
10. A. Hennipman

remise voor bond
11. P. de Koning

verlies voor bond
12. S. van Westerop - S. Koelemij 0 - 1*
13. A. Kunst - N. Drel 1 - 0*
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 30

1. H. Olivier - P. Duijn remise
2. R. Koens - D. Engelhart 0 - 1
3. J. Beekhuis - H. de Vries 1 - 0
4. M. Gouda - A. Boer remise
5. P. de Koning - N. Nanne 0 - 1
6. A. Kunst - S. van Westerop remise*
7. J. Bontenbal - A. van Katwijk remise
8. D. Kruijff - J. Wijdoogen 1 - 0
9. A. Visser

reserve
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 29

1. H. de Vries - P. Vons 1 - 0
2. R. Koens - P. de Koning 0 - 1
3. A. Hennipman - M. Gouda 0 - 1
4. A. Boer - P. Hamersma 0 - 1
5. A. Kunst

teamleider
6. H. van Nieuwenhuizen

remise voor bond
7. H. Olivier

remise voor bond
8. J. Beekhuis

winst voor bond
9. D. Kruijff

verlies voor bond
10. J. Bontenbal

verlies voor bond
11. A. van Katwijk

winst voor bond
12. J. Wijdoogen

verlies voor bond

Uitslagen van ronde 28

1. D. Engelhart - J. Beekhuis 0 - 1
2. N. Nanne - J. Wijdoogen remise
3. H. van Nieuwenhuizen - J. Bontenbal 1 - 0
4. D. Kruijff - H. Olivier 1 - 0
5. A. Visser

teamleider
6. P. Duijn

verlies voor bond
7. A. van Katwijk

remise voor bond
8. M. Gouda

verlies voor bond
9. R. Koens

verlies voor bond
10. A. Hennipman

verlies voor bond
11. H. de Vries

remise voor bond
12. P. de Koning

winst voor bond
13. P. Vons

reserve

Uitslagen van ronde 27

1. R. de Ronde - D. Engelhart 1 - 0
2. A. Boer - H. de Vries 1 - 0
3. P. Vons - N. Nanne 0 - 1
4. H. van Nieuwenhuizen - M. Gouda 1 - 0
5. A. van Katwijk - J. Wijdoogen 1 - 0
6. A. Visser - D. Kruijff 1 - 0
7. H. Olivier - J. Bontenbal remise
8. P. Hamersma

reserve
9. J. Beekhuis

reserve
10. N. Drel - S. van Westerop remise*
11. S. Koelemij - A. Kunst 0 - 1*
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 26

1. H. de Vries - D. Engelhart 1 - 0
2. A. Visser - H. Olivier 0 - 1
3. J. Wijdoogen - D. Kruijff 0 - 1
4. J. Bontenbal - H. van Nieuwenhuizen 1 - 0
5. A. Boer - A. Hennipman 1 - 0
6. A. van Katwijk - M. Gouda remise
7. P. Vons - P. de Koning remise
8. N. Drel - C. Otten 0 - 1*
9. P. van Nieuwenhuizen - S. van Westerop 1 - 0*
10. N. Nanne - R. Koens 1 - 0
11. S. Koelemij

reserve
12. A. Kunst

reserve
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 25

1. H. Olivier - S. van Westerop 0 - 1
2. D. Kruijff - J. Bontenbal 1 - 0
3. H. van Nieuwenhuizen - J. Beekhuis 1 - 0
4. D. Engelhart - N. Nanne 0 - 1
5. J. Wijdoogen

reserve
6. A. Visser

teamleider
7. A. Boer

verlies voor bond
8. R. Koens

verlies voor bond
9. H. de Vries

verlies voor bond
10. P. Duijn

remise voor bond
11. P. Vons

verlies voor bond
12. A. van Katwijk

winst voor bond
13. A. Hennipman

verlies voor bond
14. P. de Koning

winst voor bond

Uitslagen van ronde 24

1. N. Nanne - R. de Ronde 1 - 0
2. P. de Koning - A. Boer 0 - 1
3. P. Hamersma - A. van Nieukerken 0 - 1
4. J. Wijdoogen - H. Olivier 0 - 1
5. H. van Nieuwenhuizen - A. Visser 0 - 1
6. P. Vons

reserve
7. A. Hennipman - H. de Vries 1 - 0
8. A. van Katwijk - R. Koens remise
9. N. Drel - P. van Nieuwenhuizen 1 - 0*
10. C. Otten - S. Koelemij 0 - 1*
11. A. Kunst - S. van Westerop 0 - 1*
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 23

1. D. Kruijff - P. Duijn 0 - 1
2. M. Gouda - A. van Katwijk remise
3. D. Engelhart - P. de Koning 0 - 1
4. R. Koens - A. Boer remise
5. N. Nanne - H. de Vries 1 - 0
6. S. van Westerop - C. Otten 0 - 1*
7. P. van Nieuwenhuizen - A. Kunst 0 - 1*
8. S. Koelemij - N. Drel 1 - 0*
9. H. Olivier

remise voor bond
10. J. Bontenbal

verlies voor bond
11. A. Visser

verlies voor bond
12. J. Wijdoogen

remise voor bond
13. H. van Nieuwenhuizen

verlies voor bond
14. J. Beekhuis

winst voor bond
15. J. Jansen

verlies voor bond
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 22

1. N. Drel - A. van Nieukerken remise
2. G. Nanne - D. Engelhart 1 - 0
3. J. Bontenbal - P. Duijn remise
4. J. Wijdoogen - A. Visser 1 - 0
5. H. Olivier - M. Gouda 1 - 0
6. D. Kruijff - P. Vons 1 - 0
7. R. Koens - R. de Ronde 1 - 0
8. P. de Koning - A. Hennipman remise
9. A. van Katwijk - A. Boer 1 - 0
10. J. Beekhuis - H. de Vries 1 - 0
21. S. Koelemij - P. van Nieuwenhuizen 0 - 1*
22. C. Otten - A. Kunst 1 - 0*
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 21

1. S. Koelemij - N. Drel remise
2. P. van Nieuwenhuizen - S. van Westerop 1 - 0
3. P. Hamersma - J. Wijdoogen 1 - 0
4. A. Visser - J. Bontenbal remise
5. P. Duijn - P. Vons 1 - 0
6. R. de Ronde - H. de Vries 0 - 1
7. A. Boer - D. Engelhart 1 - 0
8. A. van Katwijk - D. Kruijff 0 - 1
9. M. Gouda - P. de Koning 0 - 1
10. N. Nanne

reserve

Uitslagen van ronde 20

1. S. van Westerop - N. Drel 0 - 1
2. A. van Nieukerken - P. Hamersma 1 - 0
3. J. Wijdoogen - J. Bontenbal remise
4. P. Duijn - A. Visser remise
5. P. de Koning - M. Gouda 0 - 1
6. D. Kruijff - A. Boer 1 - 0
7. A. Hennipman - N. Nanne 1 - 0
8. H. de Vries - D. Engelhart 1 - 0

Uitslagen van ronde 19

1. J. Beekhuis - A. Boer remise
2. M. Gouda - D. Kruijff 1 - 0
3. H. van Nieuwenhuizen - A. van Katwijk 1 - 0
4. P. Vons - J. Wijdoogen 0 - 1
5. H. Olivier - A. van Nieukerken 0 - 1
6. J. Bontenbal - A. Kunst 0 - 1
7. D. Engelhart - R. de Ronde 0 - 1
8. H. de Vries - R. Koens 0 - 1

Uitslagen van ronde 18

1. S. van Westerop - A. Kunst 1 - 0
2. J. Bontenbal - P. Hamersma remise
3. J. Wijdoogen - H. van Nieuwenhuizen remise
4. P. Vons - H. Olivier 0 - 1
5. A. van Katwijk - M. Gouda remise
6. R. de Ronde - A. Hennipman 0 - 1
7. A. Visser - N. Nanne 1 - 0
8. H. de Vries

reserve

Uitslagen van ronde 17

1. P. Hamersma - S. Koelemij 0 - 1
2. N. Drel - J. Wijdoogen 1 - 0
3. A. Kunst - P. van Nieuwenhuizen remise
4. J. Bontenbal - H. van Nieuwenhuizen 1 - 0
5. P. Vons - A. van Katwijk 1 - 0
6. M. Gouda - P. Duijn 0 - 1
7. D. Kruijff - A. Hennipman remise
8. A. Boer - H. Olivier 0 - 1
9. J. van Tongeren sr. - H. de Vries 0 - 1
10. N. Nanne - R. Koens remise

Uitslagen van ronde 16

1. A. Kunst - J. Wijdoogen 1 - 0
2. J. Bontenbal - P. Vons remise
3. H. Olivier - N. Nanne 1 - 0
4. D. Engelhart - J. Beekhuis 0 - 1
5. H. de Vries

reserve
6. P. Duijn

remise voor bond
7. M. Gouda

verlies voor bond
8. A. van Katwijk

verlies voor bond
9. R. de Ronde

verlies voor bond
10. J. van Tongeren jr.

winst voor bond
11. A. Boer

verlies voor bond
12. R. Koens

verlies voor bond
13. P. de Koning

verlies voor bond

Uitslagen van ronde 15

1. J. Wijdoogen - J. Bontenbal remise
2. R. de Ronde - P. Vons 0 - 1
3. N. Nanne - A. Boer remise
4. D. Engelhart - R. Koens 0 - 1
5. H. de Vries - A. Hennipman 1 - 0
6. M. Gouda - P. de Koning remise
7. A. van Katwijk - H. van Nieuwenhuizen remise
8. H. Olivier - A. Kunst 0 - 1
9. P. Hamersma - A. Visser 1 - 0
10. N. Drel - S. Koelemij 0 - 1

Uitslagen van ronde 14

1. P. van Nieuwenhuizen - N. Drel 0 - 1
2. S. van Westerop - D. Kruijff 1 - 0
3. H. de Vries - R. de Ronde 0 - 1
4. P. de Koning - N. Nanne 1 - 0
5. P. Duijn - P. Vons remise
6. A. Boer - A. van Katwijk 0 - 1
7. A. Kunst

teamleider
8. P. Hamersma

remise voor bond
9. H. van Nieuwenhuizen

remise voor bond
10. H. Olivier

verlies voor bond
11. J. Bontenbal

verlies voor bond
12. J. Beekhuis

verlies voor bond
13. M. Gouda

verlies voor bond
14. A. Visser

verlies voor bond
15. J. Wijdoogen

winst voor bond

Uitslagen van ronde 13

1. J. van Tongeren sr. - H. de Vries 1 - 0
2. A. Visser - M. Gouda 1 - 0
3. J. Wijdoogen - H. Olivier remise
4. J. Bontenbal - D. Kruijff 1 - 0
5. A. Kunst - A. van Katwijk 1 - 0
6. A. Boer - P. de Koning remise
7. R. de Ronde - N. Nanne 0 - 1
8. A. Hennipman - P. Duijn 0 - 1
9. S. Koelemij - J. Jansen 1 - 0
10. P. Vons - T. Kluft 1 - 0

Uitslagen van ronde 12

1. J. van Tongeren sr. - D. Engelhart 1 - 0
2. N. Nanne - H. de Vries 1 - 0
3. A. Boer - R. de Ronde 1 - 0
4. S. Koelemij - M. Gouda 1 - 0
5. P. Hamersma - J. Wijdoogen 1 - 0
6. D. Kruijff - A. Visser 0 - 1
7. H. Olivier - J. Bontenbal remise
8. H. van Nieuwenhuizen - P. Vons 1 - 0
9. A. van Katwijk

reserve
10. P. Duijn - P. de Koning 1 - 0
11. P. van Nieuwenhuizen

remise voor bond
12. A. van Nieukerken

remise voor bond
13. A. Kunst

verlies voor bond
14. N. Drel

verlies voor bond

Uitslagen van ronde 11

1. N. Drel - A. van Nieukerken 1 - 0
2. D. Kruijff - S. Koelemij 0 - 1
3. M. Gouda - J. Bontenbal 1 - 0
4. J. van Tongeren sr. - A. Hennipman 0 - 1
5. A. Visser - J. Wijdoogen 0 - 1
6. A. van Katwijk - H. Olivier 0 - 1
7. P. Vons - J. Beekhuis 0 - 1
8. P. Duijn - A. Boer remise
9. H. de Vries - D. Engelhart 1 - 0
10. R. Koens - P. de Koning 0 - 1
11. R. de Ronde

reserve

Uitslagen van ronde 10

1. D. Kruijff - C. Otten 0 - 1
2. A. van Nieukerken - J. Bontenbal 1 - 0
3. A. Kunst - P. Hamersma 0 - 1
4. M. Gouda - P. Vons 1 - 0
5. J. Wijdoogen - R. de Ronde 1 - 0
6. J. Beekhuis - H. van Nieuwenhuizen 0 - 1
7. H. Olivier

reserve
8. A. Visser

teamleider
9. P. Duijn

verlies voor bond
10. J. van Tongeren jr.

verlies voor bond
11. A. van Katwijk

winst voor bond
12. A. Boer

remise voor bond
13. J. van Tongeren sr.

verlies voor bond
14. R. Koens

remise voor bond
15. H. de Vries

verlies voor bond
16. P. de Koning

remise voor bond

Uitslagen van ronde 9

1. P. van Nieuwenhuizen - C. Otten 1 - 0
2. J. Bontenbal - S. van Westerop 0 - 1
3. J. van Tongeren jr. - D. Kruijff 0 - 1
4. S. Koelemij - A. Kunst 0 - 1
5. A. Visser - A. van Katwijk 1 - 0
6. J. Wijdoogen - M. Gouda remise
7. J. Beekhuis - H. Olivier remise
8. A. Boer - P. Vons 0 - 1
9. P. de Koning - A. Hennipman remise
10. H. van Nieuwenhuizen - H. de Vries 1 - 0
11. T. Kluft - P. Duijn 0 - 1
12. J. van Tongeren sr.

reserve
13. P. Hamersma

reserve

Uitslagen van ronde 8

1. S. Koelemij - D. Kruijff 1 - 0
2. M. Gouda - J. van Tongeren jr. 0 - 1
3. S. van Westerop - A. Boer 1 - 0
4. A. van Katwijk - J. van Tongeren sr. 1 - 0
5. P. Vons - H. de Vries 1 - 0
6. P. de Koning - F. Schoone 1 - 0
7. C. Otten - N. Drel 1 - 0
8. P. Hamersma

remise voor bond
9. H. van Nieuwenhuizen

verlies voor bond
10. H. Olivier

verlies voor bond
11. . Tuna

verlies voor bond
12. J. Beekhuis

remise voor bond
13. J. Wijdoogen

verlies voor bond
14. A. Visser

remise voor bond
15. J. Bontenbal

winst voor bond

Uitslagen van ronde 7

1. A. van Nieukerken - C. Otten remise
2. J. Bontenbal - N. Drel 0 - 1
3. P. van Nieuwenhuizen - A. Kunst 1 - 0
4. J. Jansen - A. Visser 1 - 0
5. D. Kruijff - M. Gouda 1 - 0
6. R. de Ronde - J. van Tongeren jr. 0 - 1
7. J. Wijdoogen - H. Olivier remise
8. A. van Katwijk - A. Boer remise
9. J. van Tongeren sr. - P. Hamersma 0 - 1
10. A. Hennipman - H. van Nieuwenhuizen remise
11. P. Richter - J. Beekhuis 0 - 1
12. P. Vons - P. Duijn remise
13. H. de Vries

reserve
14. S. Koelemij

reserve

Uitslagen van ronde 6

1. H. Olivier - . Tuna remise
2. M. Gouda - A. van Katwijk remise
3. P. de Koning - J. van Tongeren sr. 0 - 1
4. J. Bontenbal - P. Richter 1 - 0
5. A. Boer - A. Visser 0 - 1
6. A. Kunst - A. van Nieukerken 0 - 1
7. H. de Vries - R. de Ronde 0 - 1
8. P. Hamersma - S. van Westerop 0 - 1
9. N. Drel - P. Duijn 1 - 0
10. H. van Nieuwenhuizen - R. Koens 1 - 0
11. C. Otten - S. Koelemij 1 - 0
12. J. Jansen - D. Kruijff 1 - 0
13. P. Weeren - J. Wijdoogen 0 - 1
14. J. van Tongeren jr.

reserve

Uitslagen van ronde 5

1. A. Hennipman - P. Richter 0 - 1
2. A. van Nieukerken - P. Hamersma 1 - 0
3. H. de Vries - A. van Katwijk remise
4. P. Duijn - H. van Nieuwenhuizen remise
5. P. de Koning - M. Gouda 0 - 1
6. H. Olivier - A. Boer remise
7. C. Otten - A. Kunst 1 - 0
8. J. van Tongeren jr. - J. Bontenbal 0 - 1
9. R. Koens - P. Vons 0 - 1
10. A. Visser - J. Jansen 0 - 1
11. R. de Ronde - J. van Tongeren sr. 1 - 0
12. J. Wijdoogen - D. Kruijff 0 - 1

Uitslagen van ronde 4

1. P. Duijn - J. van Tongeren sr. 1 - 0
2. P. Vons - M. Gouda 0 - 1
3. P. Hamersma - A. Kunst 0 - 1
4. J. Wijdoogen - P. van Nieuwenhuizen 0 - 1
5. S. van Westerop - S. Koelemij 0 - 1
6. D. Kruijff - H. Olivier 1 - 0
7. J. van Tongeren jr. - C. Otten 0 - 1
8. A. Boer - R. Koens remise
9. H. van Nieuwenhuizen - A. van Nieukerken 0 - 1
10. A. Visser - J. Bontenbal remise
11. P. de Koning

reserve
12. H. de Vries

reserve

Uitslagen van ronde 3

1. A. Kunst - N. Drel remise
2. P. Hamersma - J. Wijdoogen remise
3. S. Koelemij - J. Bontenbal 1 - 0
4. H. Olivier - A. Visser remise
5. A. Boer - P. de Koning 1 - 0
6. P. Duijn - J. van Tongeren jr. 0 - 1
7. . Tuna - J. van Tongeren sr. 1 - 0
8. M. Gouda - H. de Vries 1 - 0
9. A. Hennipman - S. van Westerop 0 - 1
10. Hr. 2Janssen - D. Cargill 0 - 1
11. D. Kruijff

reserve

Uitslagen van ronde 2

1. N. Drel - C. Otten 1 - 0
2. D. Kruijff - P. Hamersma 0 - 1
3. S. Koelemij - P. van Nieuwenhuizen remise
4. A. Visser - P. Duijn 1 - 0
5. J. Bontenbal - H. Olivier remise
6. S. van Westerop - A. Boer 1 - 0
7. J. van Tongeren sr. - J. Wijdoogen 0 - 1
8. H. de Vries - J. van Tongeren jr. 0 - 1
9. M. Gouda - A. Hennipman 0 - 1
10. P. Vons - D. Cargill 1 - 0
11. A. Kunst

reserve

Uitslagen van ronde 1

1. A. Kunst - S. Koelemij 1 - 0
2. P. van Nieuwenhuizen - S. van Westerop 1 - 0
3. N. Drel - D. Kruijff remise
4. H. Olivier - P. Hamersma remise
5. C. Otten - A. Visser 1 - 0
6. J. Bontenbal - P. Vons 1 - 0
7. J. van Tongeren jr. - J. Wijdoogen remise
8. R. Koens - P. de Koning 0 - 1
9. J. van Tongeren sr. - M. Gouda 1 - 0
10. A. Boer

reserve