Interne competitie seizoen 2002-2003
Keizercompetitie

Speelavond: iedere vrijdagavond van 19:45 tot 24:00 uur
Clubgebouw: Jan Ligthart, Eksterlaan 8, IJmuiden
Wedstrijdleiders: Patrick de Koning, Hajo de Vries
Reserve wedstrijdleider: Harry Olivier
Bij verhindering afmelden voor vrijdag 18:00 per e-mail of tel. 06-24479512

Eindstand na ronde 31

Pl Wrd Naam Lot Keizer Grp Bpt Gesp Opk Afg Kl 33%?
1 100 C. Otten 24 1574,0 1 14,5 21 21 0 -1 ja
2 99 N. Drel 5 1546,3 1 10,0 12 12 0 0 ja
3 98 P. van Nieuwenhuizen 37 1419,3 1 12,5 18 18 0 2 ja
4 97 P. Hamersma 20 1409,3 1 11,5 20 22 0 0 ja
5 96 C. Dekker 1 1351,3 1 9,5 14 15 0 0 ja
6 95 J. Geus 44 1348,7 2 8,5 12 12 0 0 ja
7 94 F. Buijck 38 1344,0 2 12,0 18 19 0 2 ja
8 93 S. Koelemij 7 1330,8 1 10,5 16 18 0 0 ja
9 92 A. Visser 16 1305,8 1 13,0 25 28 0 -1 ja
10 91 D. Kruijff 6 1263,0 1 14,5 29 29 0 1 ja
11 90 J. Beekhuis 11 1233,7 2 10,5 18 18 0 -1 ja
12 89 A. Kunst 4 1189,8 1 8,5 14 19 0 0 ja
13 88 H. van Nieuwenhuizen 9 1166,0 1 13,5 29 29 0 -1 ja
14 87 J. Bontenbal 12 1112,8 1 11,5 27 28 0 1 ja
15 86 F. Schoone 32 1089,8 3 11,5 23 23 0 2 ja
16 85 M. Gouda 31 1081,3 2 11,5 25 25 0 0 ja
17 84 S. Rosier 33 1051,5 3 11,0 25 26 0 0 ja
18 83 A. Hennipman 19 1025,7 3 8,0 16 16 0 1 ja
19 82 J. Wijdoogen 10 998,7 2 10,5 27 28 0 -1 ja
20 81 H. Olivier 8 971,8 1 4,5 7 7 0 -1 nee
21 80 N. Nanne 18 941,2 2 5,0 7 9 0 1 nee
22 79 A. van Katwijk 3 934,5 2 11,5 27 28 0 -2 ja
23 78 P. de Koning 30 931,8 2 10,0 26 28 0 0 ja
24 77 J. Kramer 22 911,8 2 2,0 4 8 0 0 nee
25 76 A. Boer 17 885,5 2 10,5 30 31 0 -1 ja
26 75 S. van Westerop 36 871,3 1 5,5 9 10 0 1 nee
27 74 P. Duijn 28 869,0 2 8,0 20 20 0 0 ja
28 73 H. de Vries 29 826,8 2 8,0 21 24 0 -1 ja
29 72 A. van Nieukerken 2 826,3 2 6,0 10 11 0 0 ja
30 71 J. Jansen 13 741,5 3 2,0 5 5 0 -1 nee
31 70 D. Engelhart 42 734,8 3 6,5 18 18 0 1 ja
32 69 R. Koens 25 568,8 3 4,5 20 20 0 1 ja
33 68 M. Sondervan 34 562,2 3 4,0 19 20 0 0 ja

Eindstand groep 1

Pl Wrd Naam Lot Keizer Grp Bpt Gesp Opk Afg Kl 33%?
1 100 C. Otten 24 1574,0 1 14,5 21 21 0 -1 ja
2 99 N. Drel 5 1546,3 1 10,0 12 12 0 0 ja
3 98 P. van Nieuwenhuizen 37 1419,3 1 12,5 18 18 0 2 ja
4 97 P. Hamersma 20 1409,3 1 11,5 20 22 0 0 ja
5 96 C. Dekker 1 1351,3 1 9,5 14 15 0 0 ja
6 93 S. Koelemij 7 1330,8 1 10,5 16 18 0 0 ja
7 92 A. Visser 16 1305,8 1 13,0 25 28 0 -1 ja
8 91 D. Kruijff 6 1263,0 1 14,5 29 29 0 1 ja
9 89 A. Kunst 4 1189,8 1 8,5 14 19 0 0 ja
10 88 H. van Nieuwenhuizen 9 1166,0 1 13,5 29 29 0 -1 ja
11 87 J. Bontenbal 12 1112,8 1 11,5 27 28 0 1 ja
12 81 H. Olivier 8 971,8 1 4,5 7 7 0 -1 nee
13 75 S. van Westerop 36 871,3 1 5,5 9 10 0 1 nee

Eindstand groep 2

Pl Wrd Naam Lot Keizer Grp Bpt Gesp Opk Afg Kl 33%?
1 95 J. Geus 44 1348,7 2 8,5 12 12 0 0 ja
2 94 F. Buijck 38 1344,0 2 12,0 18 19 0 2 ja
3 90 J. Beekhuis 11 1233,7 2 10,5 18 18 0 -1 ja
4 85 M. Gouda 31 1081,3 2 11,5 25 25 0 0 ja
5 82 J. Wijdoogen 10 998,7 2 10,5 27 28 0 -1 ja
6 80 N. Nanne 18 941,2 2 5,0 7 9 0 1 nee
7 79 A. van Katwijk 3 934,5 2 11,5 27 28 0 -2 ja
8 78 P. de Koning 30 931,8 2 10,0 26 28 0 0 ja
9 77 J. Kramer 22 911,8 2 2,0 4 8 0 0 nee
10 76 A. Boer 17 885,5 2 10,5 30 31 0 -1 ja
11 74 P. Duijn 28 869,0 2 8,0 20 20 0 0 ja
12 73 H. de Vries 29 826,8 2 8,0 21 24 0 -1 ja
13 72 A. van Nieukerken 2 826,3 2 6,0 10 11 0 0 ja

Eindstand groep 3

1 86 F. Schoone 32 1089,8 3 11,5 23 23 0 2 ja
2 84 S. Rosier 33 1051,5 3 11,0 25 26 0 0 ja
3 83 A. Hennipman 19 1025,7 3 8,0 16 16 0 1 ja
4 71 J. Jansen 13 741,5 3 2,0 5 5 0 -1 nee
5 70 D. Engelhart 42 734,8 3 6,5 18 18 0 1 ja
6 69 R. Koens 25 568,8 3 4,5 20 20 0 1 ja
7 68 M. Sondervan 34 562,2 3 4,0 19 20 0 0 ja

Uitslagen

Uitslagen van ronde 31

1. R. Koens - D. Engelhart 0 - 1
2. A. Boer - J. Wijdoogen remise
3. P. de Koning - H. Olivier 0 - 1
4. F. Schoone - A. van Katwijk 1 - 0
5. S. Rosier - M. Gouda remise
6. J. Bontenbal - A. Visser remise
7. D. Kruijff - H. van Nieuwenhuizen 1 - 0
8. P. Hamersma - J. Geus 1 - 0
9. A. Kunst - A. van Nieukerken 0 - 1*
10. P. van Nieuwenhuizen - C. Dekker 1 - 0*
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 30

1. F. Schoone - D. Kruijff remise
2. J. Geus - C. Dekker 0 - 1
3. A. Kunst - J. Beekhuis 1 - 0
4. H. Olivier - A. van Katwijk 1 - 0
5. A. Visser teamleider
6. J. Bontenbal remise voor bond
7. M. Gouda remise voor bond
8. P. de Koning verlies voor bond
9. A. Boer verlies voor bond
10. S. Rosier verlies voor bond
11. P. Duijn verlies voor bond
12. J. Wijdoogen remise voor bond
13. M. Sondervan verlies voor bond
14. H. de Vries reserve

Uitslagen van ronde 29

1. M. Gouda - J. Geus 0 - 1
2. J. Kramer - P. van Nieuwenhuizen 0 - 1
3. D. Engelhart - M. Sondervan 1 - 0
4. A. van Katwijk - A. Boer 1 - 0
5. F. Schoone - P. Duijn 1 - 0
6. J. Wijdoogen - H. de Vries remise
7. J. Bontenbal - J. Jansen 1 - 0
8. S. Rosier - P. de Koning remise
9. A. van Nieukerken - S. Koelemij 0 - 1*
10. S. van Westerop reserve
18. A. Kunst teamleider
19. P. Hamersma winst voor bond
20. D. Kruijff winst voor bond
21. J. Beekhuis verlies voor bond
22. F. Buijck winst voor bond
23. H. van Nieuwenhuizen winst voor bond
24. . Tuna remise voor bond
25. A. Visser winst voor bond
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 28

1. P. van Nieuwenhuizen - A. van Nieukerken 0 - 1*
2. A. Kunst - S. Koelemij 1 - 0*
3. H. de Vries - A. van Katwijk 0 - 1
4. P. Duijn - M. Gouda 0 - 1
5. F. Buijck - J. Geus remise
6. P. de Koning - A. Boer 1 - 0
7. H. van Nieuwenhuizen - A. Visser 0 - 1
8. F. Schoone - J. Wijdoogen remise
9. A. Hennipman - S. Rosier remise
10. D. Kruijff - J. Bontenbal 1 - 0
21. M. Sondervan reserve
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 27

1. J. Beekhuis - S. Koelemij 0 - 1
2. M. Sondervan - F. Schoone 0 - 1
3. J. Geus - D. Kruijff 1 - 0
4. J. Bontenbal - S. Rosier remise
5. P. Duijn - A. Boer remise
6. M. Gouda - P. de Koning 1 - 0
7. A. Visser - J. Wijdoogen 1 - 0
8. A. van Katwijk reserve

Uitslagen van ronde 26

1. C. Dekker - A. Kunst remise*
2. M. Sondervan - A. van Katwijk 0 - 1
3. J. Beekhuis - D. Kruijff 1 - 0
4. J. Jansen - H. van Nieuwenhuizen 0 - 1
5. F. Buijck reserve
6. J. Bontenbal verlies voor bond
7. P. Duijn remise voor bond
8. F. Schoone verlies voor bond
9. A. Boer verlies voor bond
10. M. Gouda verlies voor bond
11. A. Hennipman verlies voor bond
12. D. Engelhart verlies voor bond
13. J. Wijdoogen verlies voor bond
14. P. de Koning teamleider
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 25

1. P. van Nieuwenhuizen - J. Beekhuis 1 - 0
2. N. Nanne - R. Koens 1 - 0
3. A. van Katwijk - M. Gouda 0 - 1
4. S. Rosier - H. de Vries 1 - 0
5. A. Boer - H. Olivier 0 - 1
6. D. Kruijff - P. de Koning 1 - 0
7. H. van Nieuwenhuizen - J. Bontenbal 1 - 0
8. F. Buijck - A. Visser 1 - 0
9. J. Geus - P. Hamersma 0 - 1
20. A. van Nieukerken - A. Kunst remise*
21. S. Koelemij - C. Dekker remise*
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 24

1. C. Otten - A. van Nieukerken 0 - 1*
2. P. van Nieuwenhuizen - S. Koelemij 1 - 0*
3. R. Koens - A. van Katwijk 0 - 1
4. J. Geus - F. Buijck 1 - 0
5. J. Beekhuis - A. Kunst remise
6. P. de Koning - A. Boer remise
7. N. Nanne - M. Sondervan 1 - 0
8. H. de Vries - A. Hennipman 0 - 1
9. A. Visser - J. Bontenbal remise
10. D. Kruijff - H. van Nieuwenhuizen remise
11. S. Rosier reserve
12. P. Hamersma reserve
* = gespeeld buiten competitie

Uitslagen van ronde 23

1. D. Kruijff - A. Visser 0 - 1
2. J. Geus - J. Wijdoogen 1 - 0
3. J. Bontenbal - A. Boer 1 - 0
4. A. van Katwijk - S. Rosier 1 - 0
5. S. van Westerop - H. Olivier 1 - 0
6. D. Engelhart - R. Koens remise
7. P. Hamersma - C. Otten 0 - 1
8. P. Duijn - H. van Nieuwenhuizen 0 - 1
9. C. Dekker reserve

Uitslagen van ronde 22

1. A. Kunst teamleider
2. F. Buijck winst voor bond
3. P. Hamersma verlies voor bond
4. A. Visser verlies voor bond
5. J. Beekhuis winst voor bond
6. H. van Nieuwenhuizen verlies voor bond
7. D. Kruijff verlies voor bond
8. A. van Katwijk remise voor bond
9. . Tuna verlies voor bond
10. S. Rosier - D. Engelhart remise
11. P. van Nieuwenhuizen - C. Dekker remise
12. P. de Koning - H. de Vries 1 - 0
13. J. Bontenbal - P. Duijn 1 - 0
14. A. Hennipman - J. Geus 0 - 1
15. A. Boer - S. van Westerop 0 - 1
16. J. Wijdoogen - C. Otten 0 - 1
17. S. Koelemij reserve

Uitslagen van ronde 21

1. R. Koens - M. Sondervan 1 - 0
2. H. Olivier - S. Rosier 1 - 0
3. J. Geus - J. Bontenbal 1 - 0
4. P. van Nieuwenhuizen - A. Kunst 1 - 0
5. P. Hamersma - H. van Nieuwenhuizen 1 - 0
6. A. van Katwijk - H. de Vries 0 - 1
7. M. Gouda - A. Boer 0 - 1
8. F. Schoone - D. Kruijff 0 - 1
9. D. Engelhart - P. de Koning 0 - 1
10. A. Visser - F. Buijck 0 - 1
11. C. Otten - S. Koelemij 0 - 1
12. J. Wijdoogen reserve

Uitslagen van ronde 20

1. C. Dekker - P. Hamersma 1 - 0
2. D. Kruijff - J. Geus 0 - 1
3. J. Jansen - J. Beekhuis 0 - 1
4. H. van Nieuwenhuizen - H. Olivier remise
5. H. de Vries - D. Engelhart 1 - 0
6. M. Sondervan - A. van Katwijk 0 - 1
7. A. Visser teamleider
8. S. Rosier winst voor bond
9. J. Wijdoogen remise voor bond
10. R. Koens verlies voor bond
11. P. Duijn winst voor bond
12. A. Boer winst voor bond
13. J. Bontenbal remise voor bond
14. A. Hennipman winst voor bond
15. F. Schoone winst voor bond

Uitslagen van ronde 19

1. H. van Nieuwenhuizen - M. Gouda 1 - 0
2. M. Sondervan - H. de Vries 0 - 1
3. F. Buijck - P. van Nieuwenhuizen 0 - 1
4. J. Wijdoogen - J. Beekhuis 0 - 1
5. A. Boer - J. Bontenbal remise
6. C. Dekker - C. Otten 1 - 0
7. H. Olivier - J. Geus 0 - 1
8. P. de Koning - P. Duijn 0 - 1
9. A. Visser - P. Hamersma 0 - 1
10. D. Engelhart - A. van Katwijk remise

Uitslagen van ronde 18

2. P. van Nieuwenhuizen - P. Hamersma 1 - 0
3. F. Buijck - D. Kruijff 1 - 0
4. D. Engelhart - R. Koens 1 - 0
5. J. Wijdoogen - F. Schoone 1 - 0
6. A. van Nieukerken - C. Dekker remise
7. A. van Katwijk - P. Duijn remise
8. J. Bontenbal - A. Hennipman remise
9. M. Gouda - J. Beekhuis 0 - 1
10. P. de Koning - S. Rosier 0 - 1
11. A. Boer - H. van Nieuwenhuizen 0 - 1
12. H. de Vries reserve

Uitslagen van ronde 17

2. C. Otten - P. van Nieuwenhuizen 1 - 0
3. A. Kunst - A. van Nieukerken remise
4. C. Dekker - F. Schoone 1 - 0
5. D. Kruijff - J. Wijdoogen 1 - 0
6. H. van Nieuwenhuizen - J. Beekhuis remise
7. H. de Vries - A. Boer remise

Uitslagen van ronde 16

2. A. Kunst - C. Otten 0 - 1
3. R. Koens - P. Duijn 0 - 1
4. A. van Katwijk - M. Sondervan 0 - 1
5. A. Hennipman - A. Visser 0 - 1
6. S. Koelemij - N. Drel remise
7. P. van Nieuwenhuizen - A. van Nieukerken remise
8. S. van Westerop - H. van Nieuwenhuizen remise
9. S. Rosier - H. de Vries 1 - 0
10. F. Schoone - J. Bontenbal 1 - 0
11. J. Beekhuis - A. Boer 1 - 0
12. J. Wijdoogen - P. de Koning 1 - 0
13. N. Nanne reserve

Uitslagen van ronde 15

2. M. Sondervan - R. Koens 1 - 0
3. H. de Vries - A. van Katwijk 1 - 0
4. S. Koelemij - C. Dekker 1 - 0
5. A. Visser - J. Beekhuis 1 - 0
6. A. Kunst - S. van Westerop 1 - 0
7. H. van Nieuwenhuizen - J. Wijdoogen remise
8. A. Boer - P. de Koning remise
9. M. Gouda - A. Hennipman remise
10. S. Rosier - N. Nanne 0 - 1
11. A. van Nieukerken - C. Otten 0 - 1
12. D. Kruijff - P. Hamersma 0 - 1

Uitslagen van ronde 14

2. C. Otten - N. Drel 0 - 1
3. A. Hennipman - S. Koelemij 0 - 1
4. J. Bontenbal - M. Gouda remise
5. F. Schoone - A. Boer remise
6. R. Koens - H. de Vries 0 - 1
7. S. van Westerop - N. Nanne 1 - 0
8. J. Wijdoogen - S. Rosier 1 - 0
9. P. Duijn - P. de Koning 0 - 1
10. A. Kunst teamleider
11. P. Hamersma winst voor bond
12. D. Kruijff winst voor bond
13. F. Buijck winst voor bond
14. . Tuna remise voor bond
15. H. van Nieuwenhuizen verlies voor bond
16. A. van Katwijk verlies voor bond
17. A. Visser verlies voor bond

Uitslagen van ronde 13

2. H. van Nieuwenhuizen - J. Kramer 0 - 1
3. A. Boer - A. van Nieukerken 0 - 1
4. M. Sondervan - S. van Westerop 0 - 1
5. R. Koens - A. van Katwijk 0 - 1
6. P. Hamersma - S. Koelemij 0 - 1
7. J. Bontenbal - A. Visser remise
8. P. Duijn - J. Wijdoogen remise
9. N. Drel - F. Buijck 1 - 0
10. C. Otten - P. van Nieuwenhuizen 1 - 0
11. A. Kunst - D. Kruijff 1 - 0
12. H. de Vries reserve
23. P. de Koning - M. Gouda 0 - 1

Uitslagen van ronde 12

2. C. Otten - D. Kruijff 1 - 0
3. S. Koelemij - A. Kunst 0 - 1
4. A. Boer - H. van Nieuwenhuizen remise
5. N. Nanne - M. Sondervan 1 - 0
6. H. de Vries - D. Engelhart 0 - 1
7. J. Beekhuis - C. Orosco 1 - 0
8. A. Visser teamleider
10. J. Bontenbal remise voor bond
11. P. Duijn verlies voor bond
12. F. Schoone verlies voor bond
13. M. Gouda winst voor bond
14. S. Rosier verlies voor bond
15. J. Wijdoogen remise voor bond
16. A. Hennipman winst voor bond
17. P. de Koning remise voor bond

Uitslagen van ronde 11

2. N. Drel - P. van Nieuwenhuizen 1 - 0
3. J. Kramer - D. Engelhart 1 - 0
4. D. Kruijff - H. van Nieuwenhuizen 1 - 0
5. J. Beekhuis - J. Wijdoogen 1 - 0
6. A. Boer - J. Bontenbal remise
7. P. de Koning - S. Rosier remise
8. M. Gouda - R. Koens remise
9. S. Koelemij - C. Otten 0 - 1
10. C. Orosco - M. Sondervan 0 - 1
11. P. Duijn - A. Kunst 0 - 1
12. A. van Katwijk - A. Visser 0 - 1
13. N. Nanne reserve
14. P. Hamersma reserve

Uitslagen van ronde 10

2. P. van Nieuwenhuizen - S. Koelemij remise
3. A. Hennipman - F. Schoone remise
4. J. Wijdoogen - P. de Koning remise
5. A. van Katwijk - M. Gouda remise
6. A. van Nieukerken - N. Drel 0 - 1
7. P. Hamersma - C. Otten 0 - 1
8. J. Bontenbal - D. Kruijff 0 - 1
9. F. Buijck - A. Boer 1 - 0
10. H. van Nieuwenhuizen - J. Beekhuis 1 - 0
11. S. Rosier - R. Koens 1 - 0
12. N. Nanne - H. de Vries 1 - 0
13. D. Engelhart - C. Orosco 1 - 0
14. A. Visser - J. Kramer 1 - 0

Uitslagen van ronde 9

2. D. Engelhart - M. Sondervan 0 - 1
3. M. Gouda - N. Nanne 1 - 0
4. C. Otten - N. Drel 0 - 1
5. A. Boer - P. de Koning 1 - 0
6. H. de Vries - P. Duijn 0 - 1
7. C. Dekker - P. van Nieuwenhuizen 0 - 1
8. S. Koelemij - F. Schoone 1 - 0
9. J. Wijdoogen - S. Rosier 1 - 0
10. R. Koens - A. Hennipman 0 - 1
17. P. Hamersma verlies voor bond
18. D. Kruijff verlies voor bond
19. H. van Nieuwenhuizen verlies voor bond
20. J. Beekhuis remise voor bond
21. A. van Katwijk verlies voor bond
22. F. Buijck remise voor bond
23. A. Visser verlies voor bond
24. A. Kunst teamleider

Uitslagen van ronde 8

2. M. Sondervan - S. van Westerop 0 - 1
3. P. Duijn - D. Engelhart 1 - 0
4. M. Gouda - A. Visser 0 - 1
5. J. Wijdoogen - A. Kunst 0 - 1
6. A. van Katwijk - R. Koens remise
7. S. Rosier - D. Kruijff 0 - 1
8. C. Otten - C. Dekker remise
9. P. de Koning - F. Schoone 0 - 1
10. S. Koelemij - A. Boer 1 - 0
11. H. van Nieuwenhuizen - P. Hamersma 0 - 1
12. P. van Nieuwenhuizen - J. Bontenbal 1 - 0
13. N. Drel - F. Buijck 1 - 0

Uitslagen van ronde 7

2. P. van Nieuwenhuizen - C. Otten remise
3. F. Buijck - J. Bontenbal remise
4. C. Dekker - S. Koelemij 1 - 0
5. N. Drel - A. Boer 1 - 0
6. D. Kruijff - P. de Koning remise
7. R. Koens - H. van Nieuwenhuizen 0 - 1
8. A. Hennipman - S. Rosier remise
9. F. Schoone - A. van Katwijk 1 - 0
10. A. Visser - M. Sondervan 1 - 0
11. D. Engelhart - M. Gouda 0 - 1
12. H. de Vries - J. Wijdoogen 0 - 1
13. A. van Nieukerken reserve

Uitslagen van ronde 6

2. M. Gouda - M. Sondervan 1 - 0
3. A. Visser - S. Rosier 0 - 1
4. J. Beekhuis - D. Engelhart 1 - 0
5. A. van Nieukerken - C. Otten remise
6. N. Drel - P. van Nieuwenhuizen 0 - 1
7. H. van Nieuwenhuizen - J. Wijdoogen 1 - 0
8. P. de Koning - H. de Vries 1 - 0
9. F. Buijck - S. Koelemij remise
10. P. Hamersma - D. Kruijff 1 - 0
11. J. Bontenbal - R. Koens 1 - 0
12. A. Kunst - C. Dekker 0 - 1
13. A. Boer - F. Schoone 1 - 0

Uitslagen van ronde 5

2. C. Otten - A. Kunst 1 - 0
3. R. Koens - A. van Nieukerken 0 - 1
4. D. Kruijff - H. van Nieuwenhuizen 1 - 0
5. J. Bontenbal - F. Schoone 1 - 0
6. J. Wijdoogen - F. Buijck 0 - 1
7. H. de Vries - M. Gouda 1 - 0
8. S. Rosier - A. van Katwijk 0 - 1
9. P. Duijn - A. Visser remise
10. P. de Koning - A. Hennipman remise
11. A. Boer reserve

Uitslagen van ronde 4

2. J. Kramer bye
3. M. Sondervan - S. Rosier 0 - 1
4. C. Otten - S. Koelemij remise
5. C. Dekker - N. Drel 0 - 1
6. F. Buijck - M. Gouda 1 - 0
7. P. van Nieuwenhuizen - H. van Nieuwenhuizen 1 - 0
8. P. Hamersma - J. Wijdoogen 1 - 0
9. A. Visser - D. Engelhart 1 - 0
10. A. Boer - H. de Vries 1 - 0
11. A. van Katwijk - J. Jansen 0 - 1
12. F. Schoone - D. Kruijff 0 - 1
13. A. van Nieukerken - P. Duijn 1 - 0
14. R. Koens - P. de Koning 1 - 0
15. A. Kunst reserve
16. J. Bontenbal bye

Uitslagen van ronde 3

2. J. Kramer bye
3. H. van Nieuwenhuizen - C. Otten 0 - 1
4. C. Dekker - J. Bontenbal 1 - 0
5. N. Drel - A. Visser 1 - 0
6. P. Hamersma - A. van Katwijk 1 - 0
7. F. Schoone - J. Wijdoogen remise
8. S. van Westerop - D. Kruijff 0 - 1
9. S. Rosier - P. Weeren 0 - 1
10. M. Gouda - A. van Nieukerken 0 - 1
12. D. Engelhart - J. Jansen 0 - 1
13. P. de Koning - A. Boer remise
14. S. Koelemij reserve

Uitslagen van ronde 2

2. J. Kramer bye
3. P. de Koning reserve
4. M. Sondervan - H. de Vries 0 - 1
5. S. van Westerop - C. Dekker 0 - 1
6. P. Weeren - J. Buis 0 - 1
7. M. Gouda - F. Schoone 0 - 1
8. A. Boer - A. Hennipman remise
9. J. Bontenbal - P. Hamersma remise
10. J. Wijdoogen - P. Duijn remise
11. P. van Nieuwenhuizen - A. van Katwijk 1 - 0
12. D. Kruijff - C. Otten 0 - 1
13. A. Kunst - H. van Nieuwenhuizen remise
14. S. Koelemij - A. Visser 1 - 0

Uitslagen van ronde 1

2. J. Kramer bye
3. A. Visser - A. Kunst 0 - 1
4. S. Koelemij - P. van Nieuwenhuizen remise
5. D. Kruijff - F. Buijck 0 - 1
6. F. Schoone - A. Boer 1 - 0
7. H. van Nieuwenhuizen - P. Hamersma 1 - 0
8. A. van Katwijk - J. Bontenbal 1 - 0
9. H. de Vries - R. Koens 0 - 1
10. S. Rosier - M. Gouda remise
11. A. Hennipman - P. de Koning remise
12. C. Otten - N. Drel remise