Beverwijk wint gemeenteschaak3kamp

De gemeente Beverwijk heeft met nipte voorsprong de traditionele jaarlijkse gemeente schaak-3-kamp 2002 gewonnen.

Eindstand
Prijswinnaars bij de jeugd
Gedetailleerde uitslagen jeugd
    Groep A1        Groep B1        Groep C1
    Groep A2        Groep B2        Groep C2    
Gedetailleerde uitslagen volwassenen
    Groep 1        Groep 4        Groep 7        Groep 10        Groep 13
    Groep 2        Groep 5        Groep 8        Groep 11        Groep 14
    Groep 3        Groep 6        Groep 9        Groep 12
Over de deelnemers
    Verdeling deelnemers over de gemeenten
    Verdeling volwassenen over politici / huisschakers / clubschakers
    Verdeling clubschakers over de verenigingen

Eindstand

Plaats Gemeente   Totaal      Jeugd    Volwassenen
1. Beverwijk 54.4%  47.8%  61.0%
2. Heemskerk    52.6% 62.2% 43.0%
3. Velsen 48.5% 50.0% 47.0%

Prijswinnaars bij de jeugd

Groep   Plaats  Jeugdschaker
A1 1 Brian Verhoeven (Heemskerk)
  2 Rutger Broek (Velsen)
A2 1 Aris Meens (Heemskerk)
  2 Wouter Reynders (Heemskerk), Ilias v.d. Lende (Velsen)
B1 1 Jan Wismeijer (Beverwijk)
  2 Casper Mantje (Velsen)
B2 1 Nathalie v.d. Lende (Velsen)
  2 Kevin Dekker (Velsen)
C1 1 Sean Peters (Velsen), Nina Schumacher (Velsen)
  2 Gert Bakker (Velsen)
C2 1 Tim Molenaars (Beverwijk)
  2 Boris Ponsion (Velsen)

Ilias v.d. Lende en Nina Schumacher krijgen hun beker nagestuurd.

Gedetailleerde uitslagen jeugd

Groep A 1

Naam   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tot Prijs
Brian Verhoeven H   1 1 1       1         4 1
Rolf Meems H 0   0       1         1  
Rutger Broek V 0 1       1 1           3 2
Siebren Frohlich V 0       1 0 1           2  
Rianne Wijnberg B       0   1 0 0         1  
Arnout de Vries B     0 1 0     0         1  
Justin de Vries H   0 0 0 1               1  
Dick Wijker V 0     1 1             2  
                               
                               
                               
                               

Groep A2

Naam   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tot Prijs
Aris Meems H   0 1 1       1         3 1
Chris Bleeker B 1   0       1 0         2  
Wouter Reynders H 0 1       1 1           3 2
Bram Visser V 0       0 0 0           0  
Joey Engelhart V       1   0 0 0         1  
Job Lasy H     0 1 1   0           2  
Wendy Schelvis H   0 0 1   1             2  
Ilias v.d. Lende V 0 1     1 1             3 2
                               
                               
                               
                               

Groep B1

Naam   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tot Prijs
Jan Wismeyer B   1 1 1           1     4 1
Erik Teske V 0   0           0 0     0  
Roman Schumacher V 0 1           0 1       2  
Sukiz Lam B 0           0 0 0       0  
Tim Bosch H           1 1 0 0       2  
Rooske Lasy H         0   0 0   0     0  
Michael v. Waveren B       1 0 1       0     2  
Casper Mantje V     1 1 1 1             4 2
Daan Lameijer V   1 0 1 1               3  
Arud Hondema H 0 1       1 1           3  
                               
                               

Groep B2

Naam   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tot Prijs
Kevin Dekker V   1 1               1 3 2
Martijn Starmans V 0   1               0 0 1  
Jarno Sluik V 0 0               0 1   1  
Thijs Lameijer V               1 0 0   1  
Coen v. Oosterom V               1 1 0 1   3  
Thomas Blaauwbroek V             0 1 1 0     2  
Gregory v.d. Enden V           1   0R 0R     0 1  
Rutger Stark V         0 0 1R         0 1  
Robin Korf V       0 0 0 1R           1  
Nathalie v.d. Lende V     1 1 1 1             4 1
Wouter Hoddema H   1 0 1 0               2  
Thijs v. Hofwegen V 0 1         1 1         3  

Groep C1

Naam   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tot Prijs
Brian Kurvers B   0 1 0               1 2  
Gert Bakker V 1   1               1 1 4 2
Tom Aarenthals H 0 0               0    
Nina Schumacher V 1               1 1 1   4 1
Suzanne v. Aalst B               1 0 1   2  
                0R 0R 0R 0R        
Sean Peters V           1R   1 1   1   4 1
Ingmar Visser V         0 1R 0       1   2  
Joey Haseth V       0 1 1R 0           2  
Jake v. Kaan H     0 1R             2  
Suzanne Bevers V   0 1 0 0               1  
Frianne Zevenbergen V 0 0         0 0         0  

Groep C2

Naam   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tot Prijs
Hans Bakker V   1 0               1 2  
Daan Ribbers V 0   0               0 0 0  
Rowena v. Waveren B 1               1 0   2  
Mirjam Visser V 1               0 1 1   3  
Boris Ponsion V               1 1 1   3 2
Tim Molenaars B             1 1 1 1     4 1
Elise Dekker B           0   0 0      
Jos Dekker B         0 1         2  
Sander Joustra V       1 0 0 1           2  
Tsikwan Lam B     0 0 0 0             0  
Paul de Jong B   1 1 0 0               2  
Mark Kaandorp V 0 1                 2  

Gedetailleerde uitslagen volwassenen

Groep 1

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. L. Achterbosch (wethouder) Velsen     1 1     2
2.   Beverwijk              
3. L. van der Kolk (wethouder) Heemskerk 0         1 1
4. J. Kalverda (wethouder) Heemskerk 0       0 0 0
5. F. Koster (wethouder) Beverwijk       1   1 2
6. G. van der Hulst (raadslid) Velsen     0 1 0   1

Groep 2

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. F. Bal (wethouder) Velsen   0 1 1     2
2. M. Dijkshoorn (wethouder) Beverwijk 1   1     1 3
3. J. Duijn (wethouder?) Heemskerk 0 0     0   0
4. O. Wagner (wethouder?) Heemskerk 0       0 0 0
5. W. Paardekoper (raadslid) Beverwijk     1 1   2
6. S. Kesnar (huisschaker) Velsen   1   0   1

Groep 3

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. G. Rill (2146) Velsen   1 0 1     2
2. A. van Beek (2200) Beverwijk 0   1     0 1
3. E. Schoehuis (2164) Heemskerk 1 0       1
4. A. Wijnberg (1987) Heemskerk 0       1 1
5. A. Sewambar (2140) Beverwijk     0   1
6. P. v. Nieuwenhuizen (2100) Velsen   1     2

Groep 4

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. C. Otten (1991) Velsen   1 1 1     3
2. J. v. Zutphen (1914) Beverwijk 0       1 1
3. G. ten Bosch (1815) Heemskerk 0     0  
4. J. Clarijs (1723) Heemskerk 0       0 1 1
5. R. Duijker (2053) Beverwijk     1 1   1 3
6. N. Drel (1893) Velsen   0   0 0   0

Groep 5

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. P. Hamersma (1720) Velsen   0 0    
2. P. Spruit (2013) Beverwijk 1       2
3. H. Bult (1771) Heemskerk 1     1   2
4. P. Zwart (1808) Heemskerk       0 1 1
5. G. v. 't Veen (1888) Beverwijk     0 1   0 1
6. O. de Jong (1820) Velsen     0 1   1

Groep 6

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. H. Spuls (huis) Velsen   0 1 0     1
2. H. Jansen (1863) Beverwijk 1   1     1 3
3. W. Wissink (????) Heemskerk 0 0     1   1
4. M. Waanders (1706) Heemskerk 1       1 0 2
5. W. v.d. Laan (1711) Beverwijk     0 0   1 1
6. D. Kruijff (1668) Velsen   0   1 0   1

Groep 7

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. F. Elzenga (dammer) Velsen   0 0    
2. H. Houtsmuller (1617) Beverwijk 1   0     1 2
3. H. Delschot (1668) Heemskerk 1 1     1   3
4. M. Herruer (1636) Heemskerk       1 1 2
5. R. Fesser (????) Beverwijk     0 0   0 0
6. M. v.d. Steeg (huisschaker) Velsen   0   0 1   1

Groep 8

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. A. Visser (1498) Velsen   0 0    
2. A. v. Zutphen (1459) Beverwijk       1
3. P. Bosch (1634) Heemskerk 1     1   2
4. C. Meems (1673) Heemskerk 1       1 1 3
5. G. Horst (1441) Beverwijk     0 0   0 0
6. J. Bontenbal (1487) Velsen     0 1   1

Groep 9

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. F. Schoone (1467) Velsen   0 0 0     0
2. T. Verdonkschot (1431) Beverwijk 1       0 1
3. P. Klok (1555) Heemskerk 1     0   1
4. P. Vos (1530) Heemskerk 1       0 0 1
5. J. Boezewinkel (1441) Beverwijk     1 1   2
6. H. Swier (1476) Velsen   1   1   2

Groep 10

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. N. Nanne (1390) Velsen   0 1 1     2
2. H. Galusian (huisschaker) Beverwijk 1   0     1 2
3. W. Last (0000) Heemskerk 0 1     0   1
4. ?. Boerigter (????) Heemskerk 0       0 0 0
5. S. Slings (1729) Beverwijk     1 1   1 3
6. W. Jongejans (huisschaker) Velsen   0   1 0   1

Groep 11

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. A. Hennipman (1300) Velsen   0 0    
2. W. Dekker (1308) Beverwijk 1   0     1
3. H. Kos (1519) Heemskerk 1 1     1   3
4. J. Potters (1425) Heemskerk       1 0 1
5. P. Hogeland (????) Beverwijk     0 0   0 0
6. A. Boer (1356) Velsen     1 1   2

Groep 12

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. P. de Koning (1346) Velsen   0 0 1     1
2. C. Molenaar (1390) Beverwijk 1       0 1
3. J. Zonneveld (0000) Heemskerk 1     0   1
4. W. Spanjaard (1430) Heemskerk 0       0 0 0
5. E. Hessels (1672) Beverwijk     1 1   1 3
6. H. Kors (1351) Velsen   1   1 0   2

Groep 13

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. H. de Vries (1249) Velsen   0 0 0     0
2. H. de Jong (????) Beverwijk 1   1     1 3
3. B. Bassen (????) Heemskerk 1 0         1
4. J. Verhoeven (1370) Heemskerk 1         0 1
5.   Beverwijk              
6. D. Engelhart (1047) Velsen   0   1     1

Groep 14

  Naam Gemeente 1 2 3 4 5 6 Totaal
1. J. Groenink (huisschaker) Velsen       1 0   1
2. Mvr. T. Visser (huisschaker) Beverwijk     0    
3. Mvr. B. Groenendaal (1319) Heemskerk 1         1 2
4.   Heemskerk              
5. C. v.d. Vlis (dammer) Beverwijk 1         0 1
6. Mvr. K. Visser (huisschaker) Velsen     0 1   1

Over de deelnemers

Verdeling deelnemers over de gemeenten

Gemeente    volwassenen    jeugd    totaal 
Velsen 32 34 66
Beverwijk 21 14 35
Heemskerk 28 13 41
Totaal 81 61 142

Verdeling volwassenen over politici / huisschakers / clubschakers

Gemeente    politici   huisschakers    clubschakers     totaal 
Velsen 3 9 20 32
Beverwijk 3 0 18 21
Heemskerk 4 0 24 28
Totaal 10 9 62 81

Verdeling clubschakers over de verenigingen

Schaakclub   aantal deelnemers   
Kijk Uit 14
Santpoort 3
Bloemendaal 2
de Wijker Toren 21
Het Paard van Ree 0
Excelsior 20
Castricum 2
Totaal 62